Int nej. #225686
Aktiv
Adria Twin
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:29)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Twin |
| Modell | Unbekannt |
| Första registrering | 11/2011 |
| Körsträcka | 159.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2200 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.300 kg |
| Längd i mm | 5.998 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Neukirch
Postcode: 88099
Avstånd:
... km
Int nej. #225686
Aktiv
Adria Twin
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:29)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.