Int nej. #218586
Aktiv
Adria Matrix Supreme 700 SL
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 14:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Matrix Supreme |
| Modell | 700 SL |
| Första registrering | 05/2020 |
| Körsträcka | 37.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 7.800 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | AUX-anslutning, USB-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
små optiska defekter
Plats
Tyskland, Bad Lauterberg
Postcode: 37431
Avstånd:
... km
Int nej. #218586
Aktiv
Adria Matrix Supreme 700 SL
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 14:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.