Int nej. #224901
Aktiv
Adria Matrix Supreme 670 DL
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:43)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Matrix Supreme |
| Modell | 670 DL |
| Första registrering | 05/2025 |
| Körsträcka | 12.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.400 kg |
| Längd i mm | 7.480 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
1 liten repa på ytan av den främre stötfångaren (praktiskt taget osynlig)
Plats
Tyskland, St.Michaelisdonn
Postcode: 25693
Avstånd:
... km
Int nej. #224901
Aktiv
Adria Matrix Supreme 670 DL
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:43)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.