Int nej. #225166
Köptillfälle
Adria Matrix Plus M 670 SBC
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-05-20 13:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Matrix Plus M |
| Modell | 670 SBC |
| Första registrering | 03/2016 |
| Körsträcka | 95.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.650 kg |
| Längd i mm | 7.480 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tjeckien, Olomouc
Postcode: 79900
Avstånd:
... km
Int nej. #225166
Köptillfälle
Adria Matrix Plus M 670 SBC
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-05-20 13:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.