Int nej. #219537
Aktiv
Adria Coral S 670 SL
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Coral S |
| Modell | 670 SL |
| Första registrering | 06/2009 |
| Körsträcka | 120.126 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | S636PS |
| Föroreningsklass | Euro 4 |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.360 mm |
| Bredd i mm | 230 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Left behind lak schade zie foto!
Har wat weer i de achterwand.
Skada
Plats
Nederländerna, Hoogeveen
Postcode: 7901 TB
Avstånd:
... km
Int nej. #219537
Aktiv
Adria Coral S 670 SL
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.