Int nej. #220099
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Adria Coral Plus 670 SL
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:34)
Tillgänglighet: 15. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Coral Plus |
| Modell | 670 SL |
| Första registrering | 09/2020 |
| Körsträcka | 40.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.910 kg |
| Längd i mm | 7.490 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
12V TV-anslutning har lös kontakt
Ad Blue påfylld i bränsletanken, skadan reparerad av fackverkstad och inga följdskador efter 20000 km
Plats
Tyskland, Wadersloh
Postcode: 59329
Avstånd:
... km
Int nej. #220099
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Adria Coral Plus 670 SL
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:34)
Tillgänglighet: 15. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.