Int nej. #223384
Omförhandling
Adria Compact SL
Auktionens slut: tis, 2026-05-12 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Compact |
| Modell | SL |
| Första registrering | 10/2020 |
| Körsträcka | 25.400 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.790 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Rüsselsheim
Postcode: 65428
Avstånd:
... km
Int nej. #223384
Omförhandling
Adria Compact SL
Auktionens slut: tis, 2026-05-12 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.