Int nej. #221717
Köptillfälle
Adria Adriatik S574SP
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-14 14:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Adriatik |
| Modell | S574SP |
| Första registrering | 02/2008 |
| Körsträcka | 130.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 4-TBR-32 |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.440 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Stötfångaren är skadad på höger sida. Betreft alleen het hoekje dat vervangen zou moeten worden, is een los deel van de stötfångare. Belysningen fungerar fortfarande.
Skada
Plats
Nederländerna, Simonshaven
Postcode: 3212
Avstånd:
... km
Int nej. #221717
Köptillfälle
Adria Adriatik S574SP
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-14 14:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.