Int nej. #218402
Köptillfälle
Adria Adriatik A 660WP
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:56)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Adriatik A |
| Modell | 660WP |
| Första registrering | 06/2003 |
| Körsträcka | 87.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.600 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Großkrotzenburg
Postcode: 63538
Avstånd:
... km
Int nej. #218402
Köptillfälle
Adria Adriatik A 660WP
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:56)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.