Int nej. #203001
Aktiv
Adria 3way
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 11:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | 3way |
| Första registrering | 12/2007 |
| Körsträcka | 128.500 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 74 kW (101 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1870 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.800 kg |
| Längd i mm | 4.782 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Passagerarens elektriska fönsterhiss utan funktion
Plats
Tyskland, Lohmar
Postcode: 53797
Avstånd:
... km
Int nej. #203001
Aktiv
Adria 3way
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 11:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.