Int nej. #192745
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Mobilvetta Oklahoma
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 13:03)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Mobilvetta |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Oklahoma |
| Första registrering | 12/2011 |
| Körsträcka | 59.700 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 74 kW (101 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.300 kg |
| Längd i mm | 7.120 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Den har en mindre skada på den bakre vänstra baklyktan, se foto.
Skada
Plats
Tyskland, Nümbrecht
Postcode: 51588
Avstånd:
... km
Int nej. #192745
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Mobilvetta Oklahoma
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 13:03)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.