Int nej. #222040
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil 665 HS
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 13:07)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 665 HS |
| Första registrering | 08/2001 |
| Körsträcka | 132.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.800 kg |
| Längd i mm | 6.905 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Berlin
Postcode: 13088
Avstånd:
... km
Int nej. #222040
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil 665 HS
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 13:07)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.