Int nej. #225764
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner Marano T 590
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 10:13)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Marano |
| Modell | T 590 |
| Första registrering | 07/2005 |
| Körsträcka | 107.546 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2286 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 5.999 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Stöd för ländryggen | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Repa efter att den tidigare ägaren rört vid en gren. ( se bild ).
I övrigt inga kända skador.
Skada
Plats
Tyskland, Südbrookmerland
Postcode: 26624
Avstånd:
... km
Int nej. #225764
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner Marano T 590
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 10:13)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.